Επαληθευμένο · πριν 14 ημέρες
Astir Beach Residence · Κηφισιά · Αθηναϊκή Ριβιέρα
Νεοκλασικό σπίτι στην Κηφισιά με κήπο 480 m²
- Ανακαίνιση 2023
- 80μ από τη θάλασσα
- Δίπλα στη μαρίνα
- 5 υπνοδωμάτια
- 3 μπάνια
- 280 m² εσωτερικό
- 32 m² μπαλκόνι
- 2ος όροφος / 3
1.650.000 €
5.893 € / m²
1% πάνω από τη μέση τιμή
Επισκόπηση
280 m² εσωτερικού χώρου με τέσσερα υπνοδωμάτια, τρία μπάνια και μπαλκόνι 32 m², στον 2ο όροφο πενταώροφου κτιρίου με πισίνα και γκαράζ.
Τοποθεσία
Εξερεύνηση γειτονιάς →- Κηφισιά · νότιο τμήμα, ήσυχος δρόμος, κήπος 480 m².38.0730°N, 23.8100°E · Κηφισιά
- ΝεοκλασικάΚηφισιά
- Ιδιωτικά σχολείαΚηφισιά
- Πλατεία ΚεφαλαρίουΚηφισιά
- ΠάρκαΚηφισιά