Επαληθευμένο · πριν 0 ημέρες
Astir Beach Residence · Κολωνάκι · Αθηναϊκή Ριβιέρα
Ρετιρέ στο Κολωνάκι με θέα Λυκαβηττό · ανακαινισμένο 2024
- Ανακαίνιση 2023
- 80μ από τη θάλασσα
- Δίπλα στη μαρίνα
- 4 υπνοδωμάτια
- 3 μπάνια
- 215 m² εσωτερικό
- 32 m² μπαλκόνι
- 2ος όροφος / 5
3.480.000 €
16.186 € / m²
8% πάνω από τη μέση τιμή
Επισκόπηση
215 m² εσωτερικού χώρου με τέσσερα υπνοδωμάτια, τρία μπάνια και μπαλκόνι 32 m², στον 2ο όροφο πενταώροφου κτιρίου με πισίνα και γκαράζ.
Τοποθεσία
Εξερεύνηση γειτονιάς →- Κολωνάκι · θέα Λυκαβηττό, προπολεμικό κτήριο, πλήρης ανακαίνιση 2024.37.9780°N, 23.7470°E · Κολωνάκι
- Πλατεία ΔεξαμενήςΚολωνάκι
- ΛυκαβηττόςΚολωνάκι
- Διπλωματικές πρεσβείεςΚολωνάκι
- Premium retailΚολωνάκι