Επαληθευμένο · πριν 3 ημέρες
Astir Beach Residence · Βούλα · Αθηναϊκή Ριβιέρα
Διαμέρισμα στη Marina της Βούλας με θέα Σαρωνικό
- Ανακαίνιση 2023
- 80μ από τη θάλασσα
- Δίπλα στη μαρίνα
- 3 υπνοδωμάτια
- 2 μπάνια
- 142 m² εσωτερικό
- 32 m² μπαλκόνι
- 2ος όροφος / 4
2.150.000 €
15.140 € / m²
4% κάτω από τη μέση τιμή
Επισκόπηση
142 m² εσωτερικού χώρου με τέσσερα υπνοδωμάτια, τρία μπάνια και μπαλκόνι 32 m², στον 2ο όροφο πενταώροφου κτιρίου με πισίνα και γκαράζ.
Τοποθεσία
Εξερεύνηση γειτονιάς →- Βούλα Marina · Αθηναϊκή Ριβιέρα, κοντά στο νέο πάρκο Ελληνικού.37.8460°N, 23.7780°E · Βούλα
- MarinaΒούλα
- Νέο πάρκο ΕλληνικούΒούλα
- Ιδιωτικές παραλίεςΒούλα
- Νέες πολυτελείς κατοικίεςΒούλα